Ofis Mobilyaları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ofis Mobilyaları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yeni bir ofis açtınız ya da var olan ofisinizdeki eski mobilyalarınız değiştirmek istiyorsunuz. Alışverişten önce bir fikriniz olmasa bile bir süre ofis mobilyaları hakkında araştırma yaparak bilgi sahibi olacağınızı tahmin edebiliyoruz. Zaten şuan bu yazıyı okuyorsanız bu amaçla yola koyuldunuz demektir.

Bu noktada işinizi kolaylaştırmak adına size tecrübelerimizden yola çıkarak bu yazıyı hazırladık.

Eskimiş mobilyalarını değiştirmek isteyenler belki kullanım sonucunda ne istediklerini tam tecrübe ederek yeni ofis mobilyaları alma yoluna emin adımlarla girerler. Her ne kadar uygun mobilya seçmeye daha yakın olsalar da; yeni modeller ve dizaynlar arasında belki şaşırma belki de hataya düşebilirler.

Ofis mobilyaları seçiminde dikkat edilmesi gereken öncelik ne istediğine karar verebilmektir. Bunun yanında ofis içinde en kullanışlı olabilecek ürünleri önceden belirlemektir.

Ofis mobilyalarının ana parçaları: ofis koltukları, ofis masaları bunlara uygun ofis sehpaları, ofis dolapları  ve yönetici koltukları gibi önceliklerdir.

ofis mobilyaları

Çalışanların verimli çalışmasını doğrudan etkileyen ofis sandalyeleri ve ofis masaları belki en çok yoğunlaşmanız gereken mobilyalardır. Ofis çalışma koltukları seçerken yaz ve kış hava şartlarını göz önünde bulundurmanız iyi olacak. Zira ofis ortamında hareketsiz uzun süre oturmak üşümelere sebep olur. Ortamı yeterince ısınmayan bir ofiste bu büyük sorun olabilir.

Ofis koltuğu ne çok sert ne de çok yumuşak olmamalı. Arka aparatı hareket edebilir olmalı. Tekerlekli ofis sandalyeleri çalışanları için daha idealdir.

Fileli ofis sandalyeleri son zamanlarda en çok tercih edilen ofis çalışma koltuklarındandır. Bunu sebebi hem hava alan bir yapıda olması hem de sırtı oturtmak için uygun olmasıdır.

tekerlekli fileli ofis sandalyesi

Ofis masaları sağlam olması zaten herkesin istediğidir. Sağlamlığın yanında ağır olmasına da dikkat edin. Sabit duran masalar çalışanların rahat ve emin hareket etmelerine fırsat verir. Rahat çalışanlar daha verimli çalışır.

ofis çalışma masaları

Ofis çalışanları için ofis dolapları alırken de özellikle çalışanların günlük ihtiyaçlarına da yardımcı olabilecek özelliklerde bir dolap tercih edin. Çalışanlarınıza ofisi evleri gibi hissetmeleri için konforlu ve verimli ofis mobilyaları almanızın size bir dezavantajı olmaz.

Hem kullanışlı hem de modern ve zevkinize uygun ofis mobilyaları istediğinizi de düşünerek Polen Ofis Mobilyalarının çalışmalarına göz atmanızı öneriyoruz. Ekonomik fiyatlarıyla da fazlasıyla cazip durumda.

Takip edilen ,,,