Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?

Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?

Klasik ve modern seçeneklerin bir arada tutulduğu ofis mobilyaları seçimi oldukça zor bir iştir. Kurumsal kimliği yansıtması gereken alternatiflerin aynı zamanda da kullanışlı ve fonksiyonel olması işlerin kolaylaşması ve personel verimliliği üzerinde etkilidir. Ekonomik açıdan bakıldığında şirket bütçesiyle uyumlu yönetici masaları, ihtiyaca özel ölçülerde üretilebilir.

Green Office Lobby by 4N design architects Hong Kong 08 - Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?

 

Green Office Lobby by 4N design architects Hong Kong 10 - Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?
Doğru Aksesuar Seçimiyle Eksikler Tamamlanabilir

            Ofis mobilyası seçerken aksesuar modellerini de incelemek eksiklerin kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Hemen her mekanın tarzıyla uyumlu olan ofis koltukları; yapılan işe, personele ihtiyaçlarına ve kurumsal renklere göre belirlenebilir.

Kaliteli, kurumsal markalar tarafından beğenilen, dünya trendleriyle uyumlu ve ekonomik konferans koltukları  şirkette yapılan eğitimler ve toplantılarda misafirlerin sadece işe odaklanmasını sağlayacak kadar rahat ve konforlu olmalıdır.

Office furniture collection by Tom Dixon12 - Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?

Özel Üretim ve Adrese Sevkiyat

Sunulan seçenekler arasından beğenilen ofis koltukları, seçilen renk ve ihtiyaç sayısına kadar kısa süre içerisinde tedarik edilebilir. En modern seçenekleri dükkanları dolaşmak yerine online hizmetlerle inceleyebilir ve gerekli olması halinde özel üretim, adrese sevkiyat ve kurulum hizmetleri de alabilirsiniz.

İnternetten kaliteli ofis mobilyaları seçerken en büyük avantaj, ilgilendiğiniz modelin benzerlerinin aynı anda incelenebilmesidir. Gözünüzden kaçmış modelleri görebilir ve fiyatları da karşılaştırabilirsiniz. Seçilen ürünler aksesuar seçenekleriyle zenginleştirilerek yeni bir moda akımı yaratılabilir.

Satış Sonrası Destek 

Kurumsal firmalar ofis mobilyası ve yönetici masaları siparişlerini verirken satış sonrası destek hizmetleri hakkında da yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Sağlıklı ve fonksiyonel konferans koltukları kullanım sıklığı dikkate alınarak seçilebilir. Yapılan meslekle alakalı olarak kullanım kolaylığı sağlayan modeller sağlamlığı ve güzelliğiyle çalışan personel üzerinde de pozitif etki yaratabilmelidir. Müşteriler ve misafirler üzerinde olumlu bir imaj yaratacak modeller sayesinde verimli sonuçlar elde edilebilir.

 

id22big - Ofis Mobilyalarının Kurumsal Kimliği Yansıtması Gerekir Mi?

 

Takip edilen ,,