Yönetici odaları için mobilya seçimi

Yönetici Oda Takımları
Ofislerde kullanılacak olan masa ve koltuklar, yani ofis mobilyaları oldukça işlevsel olmak durumundadır. Bu mobilyalar hem rahat bir şekilde çalışmaya imkan vermeli, hem de birkaç kişinin ortak olarak çalışması gerektiği durumlar için yeterince geniş olmalıdır. Bu sebeple de ofislerde yer alan çalışma masaları ve koltukları özenle seçilmelidir. Seçilen ofis mobilyaları eğer ortam ve genel dekor ile uyumlu olursa hem daha ferah hem de daha güzel bir çalışma alanı yaratılmış olur.

0da3bed37f8a1b4ef3e38f10f985a2f7 corporate office design corporate offices - Yönetici odaları için mobilya seçimi

Genelde toplantı amaçlı kullanılan yönetici odalarında büyük masa ve koltuklardan oluşan ofis mobilyası kullanılmaktadır. Yönetici masaları etrafından 3-4 kişinin oturup rahat hareket edebileceği büyüklükte olmalıdır. Bu masada gerektiğinde misafirler de ağırlanabildiği için masanın uzun olması tercih edilir. Böylece yönetici ve misafiri arasında fazla mesafe olmaz. Yönetici masaları düz ahşap ya da deri kaplamalı detayları olan ağır masalardır. Masalar dilenirse koltuk ve kesonları ile birlikte takım olarak da kullanılabilinir. Bu sebeple de tüm mobilya parçaları birlikte seçim yapılmalıdır.

Free 3D design CEO office - Yönetici odaları için mobilya seçimi

Yönetici Koltukları ve Özellikleri

            Ofis koltukları kesinlikle dönebilir özellikte olmalıdır. Çalışırken ihtiyaç duyulabilecek başka eşyaları almak için sandalye ya da koltuk ile hareket edilebilmelidir. Bu durum için de koltuklar tekerlek ayaklı olmalıdır. Ofis koltukları yükseklikleri masaya göre ayarlanabilir ya da ikisi beraber takım olarak da satın alınabilir. Kullanılacak ofis mobilyası tipine göre farklı konsept ve tasarımda koltuklar bulunmaktadır.

e674b939fcd86cfd3935bf79ee27cbdc interior s office interior design - Yönetici odaları için mobilya seçimi

 

Yönetici masalarımız: https://www.polenmobilya.com.tr/ofis-mobilyalari/yonetici-masalari/

Yönetici koltuklarımız: https://www.polenmobilya.com.tr/ofis-mobilyalari/yonetici-makam-ve-sef-koltuklari/

Takip edilen ,,,